NYE DBK TILBUD HØSTEN 2022!
Oppdatert: 3. jul. 2022
Drammens Ballklubb utvider repertoaret i sitt "etter skoletilbud" fra høsten 2022. Da vil du finne både et utvidet fotball tilbud for ungdommer og E-sport tilbud for 6. til 10. klassinger på Øren Arena!

DBK-Akademi
Som en forlengelse av vår BFFO-ordning, vil vi nå tilby et spisset fotballtilbud for jenter og gutter i ungdomsskolealder. Tilbudet er helårlig og vil ha fotball som hovedaktivitet, vinterstid vil vi trene innendørs. Vi tilbyr mat etterfulgt av aktivitet under profesjonell veiledning av instruktør.
Les mer og meld deg på DBK-Akademiet her

E-sport fritidsordning
Når poden kommer hjem fra skolen, vet vi at tiden frem til middag og til andre fritidsaktiviteter starter ofte fylles med tid foran skjermen. DBK E-sportfritidsordning (EFO), er en anledning for å utøve gaming i organiserte, sunne rammer under veiledning. Vi tilbyr måltid, fysisk aktivitet og e-sport økt under kyndig veiledning av instruktør. Egen utvikling, samspill i team og evne til egen evaluering vil være områder vi legger vekt på.
Les mer og meld deg på DBK-E-sportfridisordning her