top of page
  • kko

Sparebanken Øst nissen med STOR overraskelse!

Det tegner til å bli en bedre avslutning på "annerledes året" enn forventet! I går kom Sparebanken Øst på besøk med en STOR overraskelse.


Det har vært et tungt år for medlemmene og klubben generelt. Det merkes også på de økonomiske mulighetene klubben har til å prioritere aktivitet og vedlikehold. Gode støtteordninger har hjulpet oss på vei, men situasjonen tærer ikke overraskende på klubbens generelle likviditet.

Nissejentene Tuva, Maja og Hanna er bare noen av barna som får glede av midlene vi mottar fra Sparebanken Øst.


Vår mangeårige solide samarbeidsparter og støttespiller Sparebanken Øst, ser lignende situasjoner i mange av klubbene de støtter og ønsket å bidra med sin støtte.


Intet mindre en 200.000,- friske midler til klubben fra vår fantastiske lokalbank!!! Gleden var enorm over overaskelsen som vil sikre klubbens aktivitet utover i 2021 som vi fortsatt er spente på hvordan blir.

Fungerende styreleder Roar Hansen og leder for kommunikasjon og samfunnsansvar

i Sparebanken Øst, Per Øyvind Mørk,

hadde et hyggelig passiar med

utsikt til Øren Arena.


133 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle
bottom of page