Verv og stillinger i klubben

VERV I KLUBBEN

Hovedstyre / Styret for hovedforeningen

Styreleder:      Jorunn Tveten / post@dbk.no

Nestleder:       Roar Hansen  / roarbgood@gmail.com

Styremedlem:  Rino Andersen / rinoandersen@gmail.com

Styremedlem:  Mari K Unhjem Løkken / mari.lokken@itab.com

Sekretær:        Tone Skoglund / tskoglu@online.no

Vararepresentant: Tom Helgesen / tohelge2@onlin

Byggeleder:    Erik Wilhelmsen / heber.wilhelmsen@gmail.com

*"Klubbstyret" består av leder for hver gruppe og hovedstyret.

Gruppe styret Fotball Junior

Leder:        Tone-Mette Pytte / tonemette@pytte.no

Medlem:     Frode Hegstad Christoffersen

Medlem:     Jon Opsand  

Medlem:     Tora Langseth

Gruppe styret Fotball Senior

Leder:      Tom Styremoe / tom@realtraining.no

Medlem:   Caio M. De Silva

Medlem:   Anders Rusten

Medlem:   Vemund Eskevik

Medlem:   Marcus Nærslund

Matrial / Kamp ansv: Steinar Killingstad

Gruppe styret Bandy

Kontaktes:  bandy@dbk.no

Leder:     Odd Ivar Rønqvist / oddivar@pectomedia.no

Medlem:  Tove Berg Gundersen

Medlem:  Ole-Christian Friise

Medlem:  Tone Bjørnstad

Medlem:  Thomas Johansen

Medlem:  Christian Bye-Møller

Materialforvalter:  Martina Bergh Svedahl 

Gruppe styret Ski

Leder:    Karsten Rønning / karsten.roenning@gmail.com

Seniorleder: Ole Johan Kvan   

Gruppe styret E-sport

Leder:        Kine N. Syvertsen / kine.syvertsen@gmail.com

Nestleder:  Iselin Marie Ruud

Medlem:    Jørgen Kortvedt / jorgen@kortvedt.no

Medlem:    Mikail Namal

Medlem:    Line Kristin Dahl

Trenerkoordinator: Christian Teigen / cteigen@hotmail.com

Gruppe styret Allidrett

Leder:   Mari Abelseth / mari_mile@yahoo.no

Gruppe styret Husstyret

Leder:   Tormod Hansen / tormod.hansen@ebnett.no

Kontaktpersoner Øren Aktiv

DBK Para Superhelter: Hege Sie Molin / hegemolin@yahoo.no

Fotball/futsal for voksne: Børge Bolme / borgebolme@gmail.com

Innebandy for voksne: Harald Brinch / harald@brinch.biz

Curling: Thomas Johansen / tojohansen@me.com

Voksen bandy på isen: kommer

Kontrollkomiteen DBK

Leder:   Kjell Oddvar Røine / 913 39 147 / kjelloroine@yahoo.com

Æresbevisninger

Leder:   Jan Michalsen / 404 03 113 / jan@jamielektro.no

1/1

ANSATTE

Klubbkoordinator: Ola Ekeberg Apenes

klubbkoordinator@dbk.no

Leder IFO: Hans Einar Ødegård

Instruktør IFO: Even Thiseth

Instruktør IFO: Magnus Jones Styrmoe

Instruktør IFO: Marius Dokka